Zamknij

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Więcej informacji o polityce cookies

LicencjaAutoMapa.pl tutaj sprawdzisz termin ważności swojej licencji AutoMapa, zakupisz aktualizację, przedłużenie terminu ważności licencji (Subskrypcja) oraz upgrade licencji AutoMapa z wersji Polska do pełnej wersji Europa.

Opcje

Regulamin

Przedmiotem oferty sklepu LicencjaAutoMapa.pl są usługi aktualizacji terminu ważności (Subskrypcja) oraz zmiany typu (Upgrade) licencji oprogramowania AutoMapa.

Właścicielem sklepu jest firma Glen sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Kościuszki 43.

Numer REGON 350854679
Numer NIP 677-10-18-811
Spółka zarejestrowana przez SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, KRS 0000142498, KAPITAŁ ZAKŁADOWY 137.000,-zł

RACHUNEK BANKOWY

mBank 33 1140 2004 0000 3202 7764 8300

Nasz Salon Sprzedaży Glen czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00.

Adres:

ul. Kościuszki 43
30-114 Kraków

tel: (12) 427-30-32

O NAS

Firma Glen obecna jest na rynku polskim od 22 lat, od początku koncentrując swe działania na szeroko rozumianym rynku rozwiązań mobilnych. Znana jest przede wszystkim z prowadzonego serwisu branżowego Palmtopy.pl specjalizującego się w sprzedaży urządzeń, oprogramowania oraz akcesoriów dla mobilnych użytkowników. Nasza oferta obejmuje nawigacje samochodowe, nawigacje turystyczne jaki i rowerowe, oraz szeroki zakres akcesoriów i oprogramowania. Od samego początku istnienia na rynku Polskim systemu nawigacyjnego AutoMapa współpracujemy z producentem w zakresie dystrybucji produktów oraz usług związanych z tym jednym z najpopularniejszych rozwiązań nawigacyjnych w naszym kraju. Więcej na stronie firmowej www.glen.com.pl

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Wszelkie informacje wprowadzone na stronie LicencjaAutoMapa.pl przechowywane są na serwerach firmy Glen sp. z o.o.
Nasze zaplecze techniczne pozwoliło nam wdrożyć jaki i skutecznie pracować zgodnie z normą bezpieczeństwa informacji ISO 9001

MARKETING

Korzystając z systemu LicencjaAutoMapa.pl możesz być pewien, że Twoja skrzynka e-mailowa nie będzie zasypywana przez nas niechcianymi wiadomościami.
Informujemy również że NIE PROFILUJEMY zbieranych danych.
Informacje jakie otrzymasz z naszej strony to dane niezbędne do realizacji składanych zamówień, przypomnienia o terminie wygasania podanych licencji, informacje o wprowadzanych przez producenta aktualizacja oprogramowania lub map AutoMapa oraz informacje o działaniach prowadzonych przez Glen sp. z o.o.

CENY

Wszystkie ceny prezentowane w systemie zawierają podatek VAT. Sugerowane ceny detaliczne przedłużeń ważności licencji wynoszą odpowiednio, dla mapy Polski XL - 69 zł (roczna) oraz 119 zł (2-letnia), dla mapy Europy - 119 zł (roczna) oraz 189 zł (2-letnia), upgrade'u z PL do EU -149 zł. Korzystając z systemu LicencjaAutoMapa.pl możesz być pewien, że nasze ceny nie będą wyższe od sugerowanych.

USŁUGA INSTALACJI AUTOMAPA NA KARCIE 16 GB

Przy wyborze tej opcji w zamówieniu, dostajecie Państwo kartę microSD 16GB z zainstalowaną AutoMapą gotową do użycia w swojej nawigacji. Instalowana jest najnowsza dostępna w dniu instalacji wersja programu. Koszt tej usługi wynosi 35 zł. Ze względu na warunki umowy licencyjnej programu będzie konieczne usunięcie AutoMapy z poprzedniej karty pamięci lub z pamięci urządzenia. Prosimy o nie instalowanie programu na posiadanej karcie pamięci.

Z uwagi na to, iż niektóre urządzenia nie obsługują kart 16GB, prosimy o upewnienie się czy Państwa nawigacja obsługuje taką wielkość karty lub o wcześniejszy kontakt z nami.

Model urządzenia, na której ma działać zainstalowana przez nas AutoMapa prosimy podać w odpowiednim polu w formularzu zamówienia.

Zainstalowaną kartę pamięci wysyłamy listem poleconym priorytetowym, na wskazany adres w formularzu zamówienia.

DOKUMENTY SPRZEDAŻY

Do każdego zrealizowanego zamówienia wystawiany jest dokument potwierdzający, który wysyłany jest do kupującego w postaci elektronicznej (.pdf) na podany adres korespondencyjny oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej na terenie Polski za dodatkową opłatą. Faktura VAT zostanie wystawiona do każdego zrealizowanego zamówienia dla którego wprowadzone zostały dane: Nazwa firmy, Numer NIP.

ZAMÓWIENIA

Zamówienia w systemie LicencjaAutoMapa.pl przyjmowane i realizowane są 24h/dobę.

Transakcja sprzedaży realizowana jest na zasadzie magazyn sprzedawcy.

PŁATNOŚCI

Płatność za złożone zamówienie może być zrealizowane:

 • przelewem, bezpośrednio na nasz rachunek w banku mBank S.A. Numer rachunku: 33 1140 2004 0000 3202 7764 8300. Zamówienie realizowane jest po zaksięgowaniu środków na naszym koncie.
 • za pośrednictwem systemu PayU. Zamówienie realizowane jest po potwierdzeniu płatności przez PayU. Potwierdzenie z reguły generowane jest w ciągu kilku minut od chwili realizacji transakcji.

Za pośrednictwem systemu PayU akceptujemy płatności zrealizowanie za pomocą:

 • Karta płatnicza - VISA, MasterCard
 • Płacę z Alior Bankiem
 • Płacę z Alior Sync
 • Płacę z Nordea
 • Płać z ING
 • Przelew z BPH
 • Płacę z Inteligo
 • Płacę z Idea Bank
 • Crédit Agricole e-przelew
 • mTransfer
 • MeritumBank Przelew
 • MultiTransfer
 • Pekao24Przelew
 • Płacę z iPKO
 • Płacę z PBS
 • Płacę z Kontem PayU
 • Płacę z Eurobankiem
 • Przelew24 BZWBK
 • Przelew z CitiHandlowy
 • Przelew z Deutsche Banku
 • Przelew z BGŻ
 • Przelew z Getin Bankiem
 • Przelew z Kredyt Bankiem
 • Płacę z Millennium
 • Przelew z Raiffeisen Bankiem
 • Przelew z Bankiem Pocztowym

REKLAMACJE

Reklamacje i zwroty przyjmowane są w biurze handlowym w godzinach pracy. Reklamacje należy składać w formie pisemnej.

Możliwość zwrotu nie dotyczy sprzedaży oprogramowania, licencji oprogramowania oraz usług ich aktualizacji.

Polityka Prywatności

Informacja o ochronie danych osobowych

GLEN Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Kościuszki 43, w Krakowie zwanej dalej Firmą GLEN jako administrator danych osobowych, gromadzi Państwa dane osobowe uzyskane podczas zawierania z Państwem umowy oraz w trakcie jej trwania („Dane osobowe”), w szczególności:
• imię (imiona) i nazwisko, adres e-mail, adres do kontaktu,numer telefonu
• w przypadku przedsiębiorców przetwarzamy dodatkowo: NIP, adres siedziby, numer rachunku bankowego,
• w przypadku przedsiębiorców wnioskujących o udzielenie limitu kredytowego w Firmie GLEN przetwarzamy również dane zawarte w dokumentach finansowych.

Gromadzimy Państwa Dane osobowe w następujących celach:

• zawierania i realizacji łączącej nas umowy oraz świadczenia dla Państwa oferowanych przez nas usług, w tym w szczególności wysyłki zamówionych towarów i usług i realizacji płatności, obsługi reklamacji (na podstawie Rozporządzenia art. 6 ust. 1 pkt. b),
• realizacji obowiązków Firmy GLEN przewidzianych prawem, w tym w szczególności wystawiania i przechowywania faktur oraz dokumentów księgowych, oraz dla celów archiwizacyjnych (na podstawie Rozporządzenia art. 6 ust. 1 pkt. c),
• ochrony praw firmy GLEN zgodnie z przepisami prawa, w tym w szczególności dochodzenia zaległych płatności w ramach procesów windykacyjnych i procesów sądowych (na podstawie Rozporządzenia art. 6 ust. 1 pkt. f),
• weryfikacji Państwa wiarygodności płatniczej i zdolności kredytowej przy udzielaniu Państwu limitu kredytowego jak również w celu zabezpieczenia należnych Firmie GLEN płatności (umowy poręczenia oraz inne zabezpieczenia) (na podstawie Rozporządzenia art. 6 ust. 1 pkt f),
• gdy ich przetwarzanie jest niezbędne do osiągnięcia prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora (czyli nasze działania dotyczące np. badań jakości, poprawy funkcjonalności sklepu internetowego (na podstawie Rozporządzenia art. 6 ust. 1 pkt. f),
• kontaktowania się z Państwem w celach związanych z przeprowadzaniem działań marketingowych oraz przedstawiania oferty i przesyłania informacji handlowych poprzez dostępne kanały telekomunikacyjne jak: email, newsletter, telefon, komunikatory internetowe, SMS (w przypadku wyrażenia przez Państwa osobnej zgody* (na podstawie Rozporządzenia art. 6 ust. 1 pkt. a).

Firma GLEN może przekazywać Dane osobowe następującym osobom trzecim dla celów wskazanych w niniejszym dokumencie:
1. podmiotom, z którymi Firma GLEN ma zawartą umowę współpracy (” Przetwarzający dane ”) w celu realizacji łączącej nas umowy, realizacji obowiązków Firmy GLEN przewidzianych prawem, ochrony praw Firmy GLEN zgodnie z przepisami prawa oraz realizacji uzasadnionego interesu Firmy GLEN w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych; w szczególności Firma GLEN może przekazywać Państwa Dane osobowe podmiotom takim jak: banki, firmy windykacyjne, podmioty świadczące usługi księgowe, spółki świadczące usługi pocztowe i kurierskie, firmy, z którymi współpracujemy w celu świadczenia usług marketingowych a także zapewniającymi funkcjonowania naszych systemów informatycznych (w tym usług archiwizacji kopii zapasowych). Podmioty takie będą zobowiązane na mocy zawartych z Firma GLEN umów do stosowania odpowiednich środków bezpieczeństwa, technicznych i organizacyjnych, aby chronić Dane osobowe oraz przetwarzać je wyłącznie zgodnie z instrukcjami przekazanymi przez Firmę GLEN
2. organom nadzorującym, organom władzy i innym osobom trzecim; w przypadku gdy jest to niezbędne dla realizacji celów wskazanych powyżej oraz wypełnienia obowiązków nałożonych prawem, Dane osobowe mogą być przekazywane organom nadzorującym, sądom i innym organom władzy (np. organom podatkowym i organom ścigania), niezależnym doradcom zewnętrznym (np. audytorom) lub podmiotom udzielającym świadczeń.
Firma GLEN zobowiązuje się stosować odpowiednie środki bezpieczeństwa, zarówno techniczne jak i organizacyjne, aby chronić Państwa Dane osobowe. Dane osobowe będą przechowywane przez Firmę GLEN, wyłącznie przez czas niezbędny do osiągnięcia celów, dla których dane te są gromadzone, wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, maksymalnie przez okres zabezpieczenia materiałów niezbędnych dla postępowań prawnych (w tym podatkowych) oraz do czasu ewentualnego przedawnienia roszczeń Państwa i Firmę GLEN
Przysługują Państwu prawa w zakresie ochrony Danych osobowych. Zgodnie z obowiązującym prawem o ochronie danych, jesteście Państwo uprawnieni do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego (tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub organu będącego jego następcą).

Ponadto, macie Państwo prawo do:

1. żądania dostępu do Danych osobowych; osoba, której dane dotyczą, jest uprawniona do uzyskania od Firmy GLEN potwierdzenia, czy przetwarzane są dane osobowe jej dotyczące, a jeśli ma to miejsce, jest uprawniona do uzyskania dostępu do nich. Firma GLEN dostarczy Państwu na żądanie kopię Państwa Danych osobowych podlegających przetwarzaniu,
2. sprostowania Danych osobowych; mają Państwo prawo do sprostowania Danych osobowych, które Państwa dotyczą, a które są nieprawidłowe. Z uwzględnieniem celów przetwarzania, mają Państwo prawo żądania uzupełnienia niekompletnych Danych osobowych, w tym poprzez przedstawienie dodatkowego oświadczenia,
3. usunięcia Danych osobowych („prawo do bycia zapomnianym”); mają Państwo prawo żądania, o ile zachodzą okoliczności przewidziane prawem, niezwłocznego usunięcia dotyczących Państwa Danych osobowych, a Firma GLEN ma obowiązek bez zbędnej zwłoki usunąć takie Dane osobowe,
4. ograniczenia przetwarzania Danych osobowych; w takim przypadku, Firma GLEN ograniczy przetwarzanie Państwa Dane osobowe, do takich danych, które są niezbędne do innych celów przetwarzania (wynikających z „Rozporządzenia” art. 6 ust. 1 pkt b i c),
5. przenoszenia Danych osobowych; pod pewnymi warunkami macie Państwo prawo otrzymać w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie, nadającym się do odczytu maszynowego Dane osobowe Państwa dotyczące, przetwarzane przez Firmę GLEN oraz macie Państwo prawo przesłać te Dane osobowe innemu podmiotowi,
6. sprzeciwu; w pewnych okolicznościach mają Państwo prawo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw - z przyczyn związanych z Państwa szczególną sytuacją - wobec przetwarzania dotyczących Państwa Danych osobowych, a na Firmie GLEN może ciążyć obowiązek zaprzestania przetwarzania takich Danych osobowych.

Chęć skorzystania z powyższych praw możecie Państwo wysłać na adres iodo[at]glen.pl lub adres siedziby Firmy GLEN z dopiskiem „DANE OSOBOWE”.

Informujemy o możliwości okresowej aktualizacji niniejszej Informacji zgodnie z obowiązującym prawem (np. jeśli wdrażamy nowe systemy lub procesy, które wiążą się z wykorzystaniem danych osobowych) i w takim przypadku będziemy odpowiednio informować Państwa o wprowadzanych zmianach.